Materac - lateks-pianka PRESTIGE - 120cm x 60cm

 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • Cena netto: 171,54 zł 211,00 zł


Materac Lateksowo / piankowy PRESTIGE LineMaterac Lateksowo / piankowy PRESTIGE Line

(lateks / pianka poliuretanowa PUR) to dwustronny materac

o wysokości 11 cm składający się z trzech warstw:

 1. Trójwarstwowego pokrowca(konstrukcja 3W)
  • wykonanego z dzianiny materacowej, puszystej włókniny poliestrowej i płaskiej włókniny polipropylenowej.  • Pokrowiec z dzianiny materacowej (100% poliester)
   A połączonej puszystą włókniną poliestrową
   B oraz płaską włókniną polipropylenową
   C Konstrukcja pokrowca zapewniaswobodną cyrkulację powietrza i poprawia komfort snu. Chroni wkład materaca przed zabrudzeniami, stałymi zanieczyszczeniami oraz uszkodzeniami wkładu materaca.

  • Zgodnie z międzynarodowymi wytycznymi i standardami leczenia oraz profilaktyki chorób alergicznych niezależny pokrowiec można w łatwy sposób zdjąć i założyć ponownie. Pokrowiec przystosowany jest do prania w temperaturze 60°C. Konstrukcja pokrowca zapewnia swobodną cyrkulację powietrza i poprawia komfort snu. Chroni wkład materaca przed zabrudzeniami, stałymi zanieczyszczeniami oraz uszkodzeniami.
 2. Pianki lateksowej(20% lateks naturalny, 80% lateks syntetyczny)
  • Perforowana pianka lateksowa przeznaczona jest do stosowania dla dzieci w wieku od urodzenia (O+). To niezwykle trwały i komfortowy materiał będący mieszaniną naturalnego lateksu z lateksem syntetycznym. Poddawana jest procesowi spieniania, a następnie wulkanizacji. Charakteryzują ją: idealne dopasowywanie się do kształtu ciała. Doskonała elastyczność punktowa, sprężyste i bardzo komfortowe podparcie ciała podczas wypoczynku, doskonała cyrkulacja powietrza i regulacja wilgotności, wysoka odporność na zużycie i uszkodzenia, brak możliwości odkształcenia się. Pianka lateksowa posiada atest Oëko-Tex Standard 100, PZH oraz potwierdzone certyfikatem ASTM właściwości antygrzybiczne.
 3. Pianki poliuretanowej(PUR)
  • Pianka poliuretanowa (PUR) to sprawdzone, stosowane od wielu lat wypełnienie materacy dla dzieci. Wysokiej jakości pianka PUR stosowana w materacach poddawana jest restrykcyjnym testom wytrzymałościowym. Rdzeń materaca wykonany z pianki PUR stabilizuje materac i zapewnia sprężyste podparcie pleców i umożliwia dziecku swobodną zmianę pozycji.

Wszystkie surowce użyte do produkcji materaca posiadają certyfikaty


Oeko-Tex Standard 100


(brak substancji szkodliwych).