Materac - lateks-pianka 120cm x 60cm

  • Dostępność: Dostępny
  • szt.
  • Cena netto: 161,79 zł 199,00 zł
Materac Lateksowo / piankowy KOMFORT Line


Materac Lateksowo / piankowy KOMFORT Line

(lateks / pianka poliuretanowa PUR) to dwustronny materac

o wysokości 11 cm składający się z trzech warstw:

Pokrowca wykonanego z dzianiny materacowej.

  1. Zgodnie z międzynarodowymi wytycznymi i standardami leczenia oraz profilaktyki chorób alergicznych niezależny pokrowiec można w łatwy sposób zdjąć i założyć ponownie. Pokrowiec przystosowany jest do prania w temperaturze 60°C. Konstrukcja pokrowca zapewnia swobodną cyrkulację powietrza i poprawia komfort snu. Chroni wkład materaca przed zabrudzeniami, stałymi zanieczyszczeniami oraz uszkodzeniami.

Pianki lateksowej(20% lateks naturalny, 80% lateks syntetyczny)

  1. Perforowana pianka lateksowa przeznaczona jest do stosowania dla dzieci w wieku od urodzenia (O+). To niezwykle trwały i komfortowy materiał będący mieszaniną naturalnego lateksu z lateksem syntetycznym. Poddawana jest procesowi spieniania, a następnie wulkanizacji. Charakteryzują ją: idealne dopasowywanie się do kształtu ciała. Doskonała elastyczność punktowa, sprężyste i bardzo komfortowe podparcie ciała podczas wypoczynku, doskonała cyrkulacja powietrza i regulacja wilgotności, wysoka odporność na zużycie i uszkodzenia, brak możliwości odkształcenia się. Pianka lateksowa posiada atest Oëko-Tex Standard 100, PZH oraz potwierdzone certyfikatem ASTM właściwości antygrzybiczne.

Pianki poliuretanowej(PUR)

  1. Pianka poliuretanowa (PUR) to sprawdzone, stosowane od wielu lat wypełnienie materacy dla dzieci. Wysokiej jakości pianka PUR stosowana w materacach poddawana jest restrykcyjnym testom wytrzymałościowym. Rdzeń materaca wykonany z pianki PUR stabilizuje materac i zapewnia sprężyste podparcie pleców i umożliwia dziecku swobodną zmianę pozycji.

Wszystkie surowce użyte do produkcji materaca posiadają certyfikaty


Oeko-Tex Standard 100


(brak substancji szkodliwych).